O nás

Stavebniny Krkonoše s.r.o.

Firma Stavebniny KRKONOŠE, s.r.o. byla založena ve Vrchlabí v roce 1996. Už více než dvacet let se tedy zabýváme velko a malo prodejem stavebnin. Sortiment obou našich provozoven neustále rozšiřujeme, v nabídce najdete krom klasických stavebních materiálů i široký výběr železa. Od roku 2003 našim zákazníkům dodáváme také dřevařské materiály a kompletní střešní systémy.  Dbáme na to, abychom svým zákazníkům mohli poskytnout kompletní servis, naši vyškolení zaměstnanci poskytnou poradenství v oboru, pomohou s výběrem vhodných řešení a materiálů, výpočtem spotřeby. Stavebniny KRKONOŠE nabízí dopravu či postupné dodávky materiálu na stavby a nově také službu krácení a ohýbání oceli.

Naše prodejny

O nás

Historie

 • 1993

  V roce 1993, v době po rozdělení Československa, vzniká nová společnost se jménem Stavebniny Vobořil a spol., s.r.o. Firma v té době měla dvě hlavní činnosti, a to stavební práce a prodej stavebních materiálů.

 • 1996

  Rok 1996 se stal jedním z nejdůležitějších milníků v celé historii společnosti, neboť právě v tomto roce došlo k oddělení činností (stavební práce a prodej stavebních materiálů) a změně jména. K datu 1. 1. 1996 vzniká podnik fungující až do současnosti pod názvem STAVEBNINY KRKONOŠE, s.r.o., který se zabývá výhradně velkoobchodem a maloobchodem stavebních a hutních materiálů.

 • 2003

  V roce 2003 proběhlo rozšíření nabídky o dřevařský materiál, izolace a střešní krytiny díky vytvoření nové pobočky ve Vrchlabí v ulici Vápenická. V té době byl počet nabízeného zboží zvýšen na 3 000 kusů skladem.

 • 2012

  V roce 2012 společnost STAVEBNINY KRKONOŠE, s.r.o. vybudovala v ulici Vápenická ve Vrchlabí novou prodejnu a sklad společnosti MOUNTFIELD. Zároveň došlo k celkové rekonstrukci druhé pobočky, která nabízí především dřevařský materiál a střešní krytiny.

 • 2015

  Rok 2015 byl ve znamení velké rekonstrukce sídla společnosti v ulici Poštovní 1175 ve Vrchlabí. Rekonstrukce dodala prodejně moderní vzhled. Došlo také k rozšíření počtu vzorkoven. Jedna z nich byla umístěna do vnější části areálu, aby měli zákazníci možnost ji navštívit i mimo otevírací dobu.